Tipy na nejlepší chytré hodinky (2021) – Techmaster

Nejlepší chytré hodinky

Samsung Galaxy Watch 3

OS: Tizen OS | Displej: 1,2″ nebo 1,4″, 360×360, Super AMOLED | Procesor: Dual-core 1,15 GHz | Úložiště: 8 GB | Výdrž baterie: 3 dny | Nabíjení: bezdrátové | Konektivita: Wi-Fi, Bluetooth, LTE | Odolnost: IP68

Otočná luneta, měření EKG a tlaku, prémiový design

Vyšší cena, výdrž baterie, Samsung Pay Zjistit cenu

Galaxy Watch 3 mají trochu zavádějící označení, jelikož se jedná teprve o druhou generaci chytrých hodinek. Samsung zvolil toto označení, aby se vyhnul možné záměně s Watch Active 2. Perfektní AMOLED displej s vysokým rozlišením a obrovským výběrem ciferníků je krytý sklíčkem Gorilla Glass s redukcí odlesků napomáhající k vyššímu kontrastu. Hodinky se kromě dotykového displeje ovládají fyzickou otočnou lunetou, která je oproti čistě dotykovému ovládání velice pohodlná.

Sportovní funkce uspokojí drtivou většinu uživatelů, ti náročnější sportovci stejně sáhnou po chytrých hodinkách od Garminu. Pokud zapomenete některou aktivitu měřit, hodinky to sami udělají za vás. Naměřená data lze bez problému exportovat do dalších aplikací, jako je např. Strava. Baterie vydrží přibližně 2 dny a se zapnutým Always-On se výdrž ještě dále snižuje. Neustálé nabíjení alespoň ulehčuje bezdrátové provedení a magnetická nabíječka.

Kvalitní materiály a zpracování chytrým hodinkám propůjčují odolnost IP68 a certifikaci armádní odolnosti MIL-STD-810G. Pokud byste hodinky používali zejména na sport nebo s nimi často chodili do bazénu, je možné řemínek z pravé kůže snadno vyměnit za silikonový. Nejlepší chytré hodinky pro Android fungují zároveň s iPhony, ale je nutné počítat s tím, že některé funkce, jako je měření tlaku nebo EKG fungují pouze s telefony Samsung. Hodinkami také pomocí NFC zatím nezaplatíte, protože Samsung Pay v ČR nefunguje, to by se ale během roku 2021 mělo změnit.

Mohlo by vás zajímat

Write a Comment